آموزشگاه نوای دانش همواره تلاش نموده تا به بهره‌گیری از بهترین اساتید، که در مورد موسیقی ارف خبره هستند دوره‌ های ویژه خود را برای کودکان برگزار نماید.
 
این دوره‌ ها به‌ صورت مفرح و شاد تدارک دیده شده و فرزند شما با گذراندن اوقاتی خوش، دانش و هنر موسیقی را نیز یاد می‌گیرد.
 
در صورتی که تمایل دارید تا در مورد کلاس‌ ها اطلاعات بیشتری داشته باشید می‌توانید با شماره‌ های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی لازمه را به شما ارائه کنند.
 
سن طلایی یادگیری موسیقی زیر ۵ سال است. پس این فرصت طلایی را به کودکتان هدیه دهید و آینده‌ی درخشان‌ تری را برای او رقم بزنید.
آموزش موسیقی کودک

شیوه آموزش موسیقی کودک:

روش آموزش در موسیقی کودک با بزرگسالان متفاوت می باشد.در ادامه قسمتی از فعالیت این کلاس ها را برای شما توضیح خواهیم داد تا بهتر با شکل کلاس های موسیقی کودکان آشنا شوید.
آموزش موسیقی کودکان در آموزشگاه موسیقی نوای دانش مبتنی بر رویکرد آهنگساز مشهور آلمان به نام کارل ارف Carl Orff می باشد، رویکردی که امروزه به روش ارف می شناسیم.
ارف بر عناصر شول ورکی شکل گرفته است، این عناصر عبارتند از گفتار، موسیقی و حرکت که در این رویکرد عناصر موسیقایی از طریق بازی، داستان، شعر و ترانه به کودک منتقل می شود.
بخش اول
گفتار 80%
بخش دوم
موسیقی 90%
بخش سوم
حرکت 70%

آشنایی با موسیقی کودک به روش کارل ارف :

موسیقی کودک سبکی از موسیقی است با سازبندی خاص و ملودی ‌های ساده و شیرین که توسط آهنگسازان بزرگسال برای کودکان ساخته می‌ شود و مخاطبانی تا سطح نوجوانان را در بر می گیرد. هدف اصلی از ساخت موسیقی برای کودکان، تفریحی و آموزشی است که در تعلیم و تربیت کودک برای: رفتار، آگاه‌سازی، یادگیری، مهارت‌ها، بازی‌ها، رقص و آشنایی با فرهنگ بومی نقش مهمی ایفا می‌کند.

پیمایش به بالا