POSTS
12
دسامبر 2022
علی رجایی
12
دسامبر 2022
حامد جوهرستانی
12
دسامبر 2022
کیمیا کیانیان
12
دسامبر 2022
آذین نصرتی
8
اکتبر 2021
حسام دلفانی
PORTFOLIO
SEARCH
Your address will show here +12 34 56 78

آموزش موسیقی کودک

آکادمی موسیقی نوای دانش
  • Text Hover
آموزشگاه نوای دانش همواره تلاش نموده تا به بهره‌گیری از بهترین اساتید، که در مورد موسیقی ارف خبره هستند دوره‌ های ویژه خود را برای کودکان برگزار نماید.

این دوره‌ ها به‌ صورت مفرح و شاد تدارک دیده شده و فرزند شما با گذراندن اوقاتی خوش، دانش و هنر موسیقی را نیز یاد می‌گیرد.

در صورتی که تمایل دارید تا در مورد کلاس‌ ها اطلاعات بیشتری داشته باشید می‌توانید با شماره‌ های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی لازمه را به شما ارائه کنند.

سن طلایی یادگیری موسیقی زیر ۵ سال است. پس این فرصت طلایی را به کودکتان هدیه دهید و آینده‌ی درخشان‌ تری را برای او رقم بزنید.
شیوه آموزش موسیقی کودک:
روش آموزش در موسیقی کودک با بزرگسالان متفاوت می باشد.در ادامه قسمتی از فعالیت این کلاس ها را برای شما توضیح خواهیم داد تا بهتر با شکل کلاس های موسیقی کودکان آشنا شوید.
آموزش موسیقی کودکان در آموزشگاه موسیقی نوای دانش مبتنی بر رویکرد آهنگساز مشهور آلمان به نام کارل ارف Carl Orff می باشد، رویکردی که امروزه به روش ارف می شناسیم.
ارف بر عناصر شول ورکی شکل گرفته است، این عناصر عبارتند از گفتار، موسیقی و حرکت که در این رویکرد عناصر موسیقایی از طریق بازی، داستان، شعر و ترانه به کودک منتقل می شود.
بخش اول: گفتار
0%
بخش دوم: موسیقی
0%
بخش سوم: حرکت
0%

آشنایی با موسیقی کودک به روش کارل ارف :

عکس نمونه از آموزش موسیقی ارف کودک

عکس نمونه از آموزش موسیقی ارف کودک

عکس نمونه از آموزش موسیقی ارف کودک